bielizna pod ubranie

Jaka bielizna pod obcisłą sukienkę?

Nawet najpiękniejsza kreacja nie stworzy odpowiedniego wrażenia, jeśli nie potrafimy dobrać do niej odpowiedniej bielizny. Dziś skupimy się na rodzajach bielizny kobiecej, która nadaje się pod obcisłą sukienkę.

Bielizna bezszwowa

Na dobre weszły do powszechnego użytku kilka lat temu i okazały się absolutnym hitem. Już teraz można przebierać w modelach, które zapewnią ci perfekcyjny wygląd w każdej chwili. Kiedy powinnyśmy zakładać bieliznę bezszwową? Okazuje się, że niemal… zawsze! Obowiązkowo w miejscu pracy, gdzie należy wyglądać profesjonalnie, a także podczas oficjalnych spotkań rodzinnych i przyjęć. Do najważniejszych zalet bielizny bezszwowej jest wygoda, przy ciętych laserowo modelach nie mamy do czynienia z szwami wpijającymi się w ciało. Bielizna jest wykonana z gładkich, przyjemnych dla ciała materiałów z wysoką zawartością bawełny i poliestru, często z powłoką antybakteryjną, co znacznie podnosi komfort użytkowania. Mając na sobie bieliznę bezszwową, można pokusić się o założenie nawet najbardziej obcisłej sukienki.

Bielizna modelująca

Co zrobiły by kobiety bez bielizny modelującej! Ratuje życie niemal codziennie kobietom, które mają co nieco do ukrycia, a nawet tym szczupłym, unosząc pośladki i biusty. Bielizna modelująca jest wykonana z solidnych materiałów, najczęściej bawełny z sporą domieszką poliestru. Bielizna modelująca oferuje kilka krojów: majtek z podwyższonym stanem, gorsetów, halek i biustonoszy powiększających biust nawet o dwa rozmiary. Z tej kategorii możemy wymienić również rajstopy wyszczuplające, które cieszą się sporym powodzeniem.

Jak się w tym wszystkim połapać? Wybieramy najbardziej newralgiczne miejsca, które chcemy ukryć i dopasowujemy do tego wybrany model. Bielizna nie może krępować ruchów ciała, należy unikać nadmiernego ucisku, który spowoduje zatrzymanie krążenia. Nie można nosić bielizny modelującej dłużej niż kilka godzin dziennie.

kobieta w skąpej bieliźnie

Pod obcisłe ubrania i sukienki najlepiej sprawdzi się gorset, który modeluje jednocześnie brzuch, pośladki oraz biodra i podnosi biust.

Na co dzień, jeśli mamy do ukrycia wystający brzuszek wybierzmy majtki z wysokim stanem: wymodeluje biodra, brzuch i pupę, przez co każda spódnica i spodnie będą leżały doskonale.

Seksowna bielizna

Tylko kobiety o nienagannej figurze mogą eksponować seksowną bieliznę spod obcisłego stroju. Skąpe kroje są plusem, ponieważ nie będą powodować absolutnie żadnych odznaczeń, kiedy materiał będzie przylegał do nagiej skóry.

Może zainteresować cię również inny artykuł na ten temat:

1 Comment

  1. Bielizna bezszwowa na stałe weszła do mojej garderoby. Nie wyobrażam sobie, że na spotkaniu lub konferencji rozmówcy skupiają wzrok na bieliźnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.