Prezent na osiemnastkę

Jaki prezent na 18 dla dziewczyny

Osiemnaste urodziny są hucznie obchodzone przez całą rodzinę solenizanta. Najczęściej urządzane jest przyjęcie, na którym zbiera się cała rodzina oraz przyjaciele. Prezenty dla kobiet muszą być znacznie bardziej wyrafinowane. Dziś spróbujemy znaleźć najlepszy prezent na 18 urodziny dla dziewczyny.

Biżuteria

Diamonds are a girl’s best friend śpiewała Marilyn Monroe, więc to musi być prawda! Biżuteria jest pięknym prezentem w dobrym tonie, choć nieco kosztownym. Młodej dziewczynie, która stawia pierwsze kroki ku dorosłości taki prezent powinni sprawić rodzice, dziadkowie lub chrzestni. Do wyboru jest naprawdę wiele opcji: bransoletka, do której można kupować charmsy, czyli zawieszki, naszyjnik, kolczyki, pierścionek. Dla młodych dam będzie odpowiedni sznur prawdziwych pereł. Unikajmy kupowania medalików i krzyżyków – osiemnaste urodziny to nie zbyt dobra okazja, aby manifestować wyznania religijne.

Ubranie

Kupować komuś w prezencie ubrania? Co za nonsens! Ale jeśli jesteśmy z kimś blisko związani i znamy jego gust, nic nie stoi na przeszkodzie.

Bielizna

Ale nie zwykłe ubranie – jeśli jesteś przyjaciółką lub chłopakiem, możesz na osiemnaste urodziny sprawić komplet fikuśnej bielizny. Jeśli masz problem z dobraniem rozmiaru, wystarczy ładnie zapakowana karta podarunkowa do luksusowego sklepu z bielizną. Świetnym pomysłem jest wykupienie wizyty u profesjonalnej brafiterki, ponieważ niewiele dziewczyn może sobie na to pozwolić.

Koszulki z napisami

Ta forma prezentów jest popularna wśród młodych ludzi, którzy są zwykłymi znajomymi. Koszulka ze śmiesznym napisem może być pamiątką na całe życie. Do wyboru mamy naprawdę wiele modeli, jednak ważna jest jakość. Możesz znaleźć ciekawe koszulki na niezleziolko.net, z napisem Boska lub Dobra Sztuka. Taki prezent z przymrużeniem oka z pewnością będzie chętnie noszony na różnego rodzaju imprezy.

Na koszulce każdy z gości może podpisać się niezmywalnym markerem lub napisać własne życzenia. Można postarać się o to, aby każdy sprawił sobie podobną do podkreślenia swojej indywidualności i przyjaźni.

Zabawne gadżety

Trochę kontrowersyjne, ale zawsze sprawiające dużo radości: śmieszna szklanka, kajdanki z futerkiem, alkochińczyk, kubek, książka na alkohol, świnkę skarbonkę i wiele innych. W tym przypadku nic nie ogranicza wyobraźni. Można również pokusić się o stworzenie czegoś samodzielnie, co powinno wzruszyć solenizantkę.

Bukiet kwiatów

Każda dziewczyna marzy, żeby od swojego chłopaka na osiemnaste urodziny dostać przepiękny bukiet złożony z osiemnastu czerwonych róż. Tradycja nadal pozostaje górą, kobiety będą marzyć o romantyzmie, dlatego jeśli nie podoba Ci się żadna z powyższych propozycji, postaw na klasykę. Wybranka twojego serca na pewno nie będzie zawiedziona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.