Kobieta w czarnym, erotycznym ubraniu

Jak urozmaicić swoje życie intymne? – czyli o bieliźnie erotycznej, strojach i akcesoriach dla dorosłych słów kilka.

Artykuł partnera.

Życie łóżkowe to osobista i często bardzo wstydliwa strefa, o której ludzie niechętnie chcą rozmawiać lub dzielić się problemami z nią związanymi. Dlatego wychodząc naprzeciw pytaniu, które nie zostało zadane, mówimy o tym, jak walczyć z monotonią i powtarzalnością podczas zbliżeń w sypialni.

Urozmaicenie życia intymnego

Zdecydowanie najprościej jest zacząć od urozmaicenia swojej garderoby, a konkretniej mowa tu o wyzywającej bieliźnie. Nie wymaga to od nas żadnych specjalnych umiejętności czy doświadczenia. Nie musimy nawet poświęcać temu dużo czasu, wystarczy wybrać coś co wpadnie nam w oko i będziemy czuć się w tym dobrze. Sklep internetowy SiSi.pl ma szeroki wybór seksownych kompletów i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Od delikatnych koronkowych wzorów jak te na Anais – Donna, po bardziej wyzywające i odkrywające więcej ciała, przykładowo Anais – Chloe. Odpowiedni ubiór potrafi pobudzić zmysły, a wykorzystany podczas gry wstępnej pobudza nie tylko wyobraźnie.

Pamiętajmy jednak, że nie tylko panie mogą się starać o swoją pociągającą aparycję. Na stronie znajdziemy również duży asortyment cieszącej oko bielizny męskiej! Dla wielu par ubranie mężczyzny w seksowny strój byłoby nowością i powiewem świeżości, ponieważ to zazwyczaj kobiety starają się o kuszący wygląd i pobudzenie partnera, ale nie zawsze musi tak być! Tutaj nic nie jest oczywiste ani ustalone, reguły i granice ustalacie wy i tylko wy.

Równie ciekawą, ale nieco bardziej angażującą opcją są stroje erotyczne (zobacz tu). Często wykorzystywane przy odgrywaniu ról (z ang. role play). Po uprzedniej rozmowie z partnerem lub partnerką można zdecydować się wspólnie na zakup np. stroju pielęgniarki, policjantki i innych tym podobnych. Ogranicza was tylko wyobraźnia, potencjalnych scenariuszy jest niezliczona ilość, a każdy z nich może być wyjątkowy dzięki wykorzystaniu erotycznych przebrań. Jeśli więc pragniecie poznać dalszy ciąg historii, w której zostajecie zatrzymani przez policję lub zgubiliście portfel i nie macie czym zapłacić za kawę, to jest to zdecydowanie aktywność dla was.

Jeśli jednak przebieranki nie są w Twoim guście lub zwyczajnie Ci się już znudziły i chcesz spróbować czegoś nowego, to do gry chętnie dołączą wszelakie zabawki erotyczne.

Pierwsze przychodzą na myśl oczywiście wibratory, mogą mieć one różną wielkość, kształt i zastosowanie. To urządzenie w dobrych rękach jest w stanie zapewnić niezapomniane chwile każdemu, niezależnie od jego płci. Jest to sprawdzony i uznawany sposób na pogłębienie doznań. Jak wiadomo, nawet Kleopatra była zaopatrzona w prymitywną wersję wibratora, który składał się z tykwy i wpuszczonych do niej rozwścieczonych pszczół. Skoro nawet tak doniosła i wysoko postawiona osoba jak królowa Egiptu korzystała z jego udogodnień, to tym bardziej musi być też odpowiedni dla Ciebie!

Dildo jako następny w kolejności przedmiot jest doskonałym wyborem dla osób, które dopiero zapoznają się z tego typu aktywnością w łóżku lub dla osób odkrywających przyjemność płynącą ze stymulacji analnej. Mimo tego jest to po prostu okrojona wersja wcześniej wspomnianego wibratora. Ma jednak tę przewagę, że jest niezawodny, dzięki temu jak jest prosty (i nie mowa tutaj o kształcie, gdyż te mogą być naprawdę wymyślne), ponadto nie zepsuje się ono samo z siebie, jeśli będziemy o nie dbać. Samo dildo jest dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, dzięki czemu zakup można dostosować to własnych możliwości oraz potrzeb. Wielofunkcyjność i duża dostępność tego przedmiotu uczyniła go jednym z najbardziej popularnych i powszechnych narzędzi służących przyjemności.

Przechodząc dalej, pochylamy się nad niepozornymi pierścieniami erekcyjnymi. Mogą one jednak zaskoczyć niejednego użytkownika, ponieważ mimo małych rozmiarów kryje się w nich wielki potencjał. Mamy do czynienia z niewielką obręczą wykonaną z gumy lub silikonu, z której najczęściej korzystają mężczyźni. Założenie jej prowadzi do uczucia lekkiego ucisku u podstawy penisa, a wiele z tych przedmiotów jest wyposażonych w niewielkie urządzenie wibrujące. Dzięki tym atrybutom pierścienie potęgują doznania ze zbliżenia w niesamowitym wręcz stopniu. Warto wspomnieć, że wzmacniają i wydłużają one erekcję, czego skutkiem jest dłuższy stosunek, a więc więcej przyjemności dla obu stron. Pierścienie erekcyjne występują w wielu kształtach i kolorach, dlatego najlepiej dobrać taki, który będzie odpowiadał obu partnerom. Istnieją modele z wypustkami, które dodatkowo stymulują łechtaczkę partnerki. Jeśli więc szukasz czegoś niewielkiego z obopólną korzyścią, te pierścień erekcyjny sprawdzi się ponadprzeciętnie dobrze w tym zadaniu.

Wspominane już wcześniej niejednokrotnie Sisi.pl w swoim magazynie posiada imponujący ilością i różnorodnością asortyment wyżej wymienionych produktów dla dorosłych. Jeśli Twoja wyobraźnia została pobudzona, to właśnie tam możesz spełnić wszystkie swoje zachcianki, będąc spokojnym o jakość produktów. Eksperymentowanie jest jak najbardziej zalecane, a z każdym nowym wprowadzanym elementem będzie podnosić się wasza śmiałość i pewność siebie. Pozostaje nam jedynie życzyć udanych zakupów i niezapomnianych uniesień w trakcie zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.