Mężczyzna z card holderem w ręce

Jak wybrać card holder?

Dzisiaj już zdecydowanie coraz rzadziej sięgamy po monety i banknoty. Płacimy plastikową kartą płatniczą lub kredytową. Oprócz niej na co dzień nosimy ze sobą jeszcze dowód osobisty, prawo jazdy i ewentualnie kilka innych dokumentów. Gdzie je trzymać, aby były bezpieczne, ale i dobrze się prezentowały?

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wybierając portfel, wallet to telefonu czy właśnie brązowy card holder, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim jakość jego wykonania. Chodzi tutaj głównie od dokładność szycia. Trzeba zadbać bowiem o to, by wszystkie nasze dokumenty były bezpieczne. Oznacza to na przykład, że w card holderze powinny być one ułożone na tyle ciasno, aby nie było ryzyka, że samoczynnie z tego portfela wypadną. Nie powinny jednak również być zbyt ciasno ułożone, ponieważ wiąże się to z ryzykiem, że wyciągasz jedną kartę, a wypadają wszystkie. Kiedy robisz to w zatłoczonym centrum handlowym, na dworcu czy lotnisku, robi się niebezpiecznie.

Ważna jest także konstrukcja card holdera czy portfela. Zdecydowana większa część karty powinna być zasłonięta. Tutaj po raz kolejny chodzi o bezpieczeństwo. Wrażliwe dane, które znajdują się najczęściej na takiej karcie, powinny być zasłonięte przed wzrokiem innych osób. Dzisiaj nasze dane osobowe to jedna z najcenniejszych walut XXI wieku i nie brakuje osób, które z chęcią, ale niestety w szkodliwy dla nas sposób, mogą korzystać ze zdobytych z prawa jazdy, dowodu osobistego czy karty kredytowej danych. Oczywiście, my musimy wiedzieć, co gdzie jest i po którą kartę sięgamy. Do tego najczęściej wystarczy nam widok małego jej fragmentu.

Bo liczy się estetyka

W przypadku wyboru card holdera, zarówno damskiego, jak i męskiego liczy się nie tylko funkcjonalność, ale i estetyka. Zależy nam na tym, aby tego typu dodatki dobrze się prezentowały. Card holder warto wybierać z nie mniejszą uważnością, niż portfel czy torebkę do ręki. Wszystkie te dodatki budują bowiem jakiś spójny wizerunek naszej osoby. Card holdery uszyte ze skóry naturalnej wysokiej jakości to nie tylko jednak gwarancja stylu, ale i bardzo dużej trwałości, odporności i tego, że takim dodatkiem możesz cieszyć się naprawdę długi czas.

Bardzo ciekawe prezentują się na przykład card holdery tłoczone we wzór skóry krokodyla. Dodaje on całości projektu wrażenia dodatkowego luksusu, elegancji i stylu. Cały projekt może także zostać wykończony dodatkowymi elementami, na przykład drobnym akcentem biżuteryjnym. Mały złoty lub srebrny dodatek na wierzchu card holdera także doda całemu projektowi uroku, co szczególnie sprawdzi się przy damskich wersjach tego typu akcesoriów. Warto także zwrócić uwagę na różnorodność kolorystyczną. Oczywiście dominuje czerń i brąz, można jednak znaleźć także inne kolory takich dodatków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.