Jasnoróżowy zegarek od Calvin Klein

Zegarek Calvin Klein czy inny? Jak wybrać najbardziej odpowiedni?

Artykuł partnera.

Mylą się ci, którzy sądzą, że zegarek na rękę służy tylko do odmierzania czasu. Zegarek jest bardzo ważnym elementem zarówno codziennej, jak i oficjalnej stylizacji, bo czyni ją po prostu kompletną. Jeśli zastanawiasz się, na jaki zegarek postawić, na zwykły czy na przykład na zegarek Calvin Klein, to przeczytaj nasz poradnik.

Stojąc przed decyzją wyboru najbardziej odpowiedniego zegarka dla siebie, warto zdać sobie sprawę z kilku rzeczy. Czasomierz markowy z pewnością będzie wykonany ze znacznie lepszych materiałów niż ten, którego nazwa jest nam kompletnie nieznana. Wystarczy, jeśli spojrzymy na zegarki Calvin Klein. Doskonała stal nierdzewna, mineralne szkiełka i kwarcowe mechanizmy zastosowane w tych czasomierzach gwarantują długie lata użytkowania. Jeśli dodamy do tego fantastyczny design, nieco minimalistyczny, ale jakże elegancki i uniwersalny, to nie ma się nad czym zastanawiać. Wystarczy tylko odpowiednio wybrać model, który będzie dobrze odzwierciedlał gust, styl życia i potrzeby właściciela.

Jak dobierać zegarki do stylizacji?

Kiedyś zegarki pełniły typowo użytkowe funkcje. Najpierw wskazywały po prostu aktualny czas, a potem zaczęto wyposażać je w dodatkowe możliwości. Na cyferblatach pojawiły się więc datowniki, stopery lub dodatkowe minitarcze, na których można było ustawić aktualną godzinę w zupełnie innej strefie czasowej. Dziś jednak, w dobie telefonów komórkowych i smartfonów, niektórzy zaczynają zastanawiać się, czy rzeczywiście zegarek jest niezbędny. Tymczasem teraz czasomierze noszone na nadgarstkach spełniają jeszcze więcej funkcji niż kiedyś.

To właśnie zegarki zalicza się dziś do biżuterii, którą nosimy każdego dnia. To one doskonale uzupełniają codzienny i odświętny ubiór. Wreszcie to one budują prestiż właściciela i są wyznacznikiem statusu społecznego. Wszystko to jednak będzie miało miejsce, gdy zegarek zostanie odpowiednio dobrany do stylizacji. By tak się stało, styl czasomierza musi być dopasowany do stylu ubioru. Zatem do wieczorowego stroju należy dobierać zegarki o eleganckim charakterze, zdobione kamieniami lub kryształkami. Do strojów sportowych warto wybierać zegarki o takim właśnie designie. Natomiast do strojów casualowych i biznesowych najlepiej dobierać zegarki o minimalistycznym charakterze.

Zegarek Calvin Klein w stylizacjach damskich i męskich

Wiele kobiet, szukając zegarka do jakiejś wystrzałowej stylizacji, zwraca uwagę na czasomierze o równie bogatym designie. Tymczasem to ogromny błąd, bo z tego miejsca już tylko krok do przesady. Wielu projektantów stara się umieścić na zegarkach mnóstwo ozdób, a przecież to zupełnie niepotrzebne.

Zarówno stroje wieczorowe, jak i codzienne kochają prostotę biżuterii, która je uzupełnia. Nic więc dziwnego, że minimalistyczny zegarek Calvin Klein odnajdzie się znakomicie w większości stylizacji. Wystarczy wybrać egzemplarz w odpowiedniej kolorystyce i wielkości, a sukces murowany.

Z kolei panowie najczęściej nie zwracają uwagi na styl zegarka. Zakładają to, co mają „pod ręką”. Styliści jednak twierdzą, że mężczyzna powinien mieć co najmniej trzy różne zegarki – ten codzienny, sportowy i elegancki. W praktyce nie zawsze to jest możliwe, więc gdy musisz zdecydować się na jeden model, wybierz ten o minimalistycznym designie, bo on najlepiej sprawdzi się w różnych stylizacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.