materace Hilding, materac

Materac nawierzchniowy co to takiego?

Artykuł sponsorowany.

Dobrze dobrany materac, to gwarancja zdrowego i komfortowego snu. To również rzecz niezbędna, w walce z dolegliwościami ze strony kręgosłupa. Co więc w przypadku, gdy jest on źle dobrany? Jest jedno rozwiązanie – należy wybrać materac nawierzchniowy.

Co to takiego materac nawierzchniowy?

To nic innego jak dodatkowy materac, który jest ułożony na łóżku. Nazywany jest też topperem. Materace nawierzchniowe mają różne zastosowania, w zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Jeśli preferujemy łóżko miękkie, kupujemy topper, który ją zwiększy, jeśli zaś wolimy twarde, musimy tak dobrać materac nawierzchniowy, aby zwiększył twardość aktualnego podłoża.

Inwestuj z głową

Niesamowicie istotną kwestią jest też firma, w której kupujemy materace. Niekwestionowanym liderem w ich sprzedaży jest firma Hilding. Oferuje ona swoje produkty w sklepie internetowym, jak i sklepach stacjonarnych. Dostępne materace w Warszawie, Częstochowie, Poznaniu czy innych miasta, można zobaczyć na żywo i wypróbować.

Materac nawierzchniowy – zalety

Jedną z jego największych zalet jest fakt, iż dzięki niemu nie trzeba wymieniać starego materaca bądź kanapy. Wystarczy tylko zakupić odpowiedni materac nawierzchniowy i cieszyć się dużym komfortem snu, bądź siedzenia. Oprócz tego, w każdej chwili można wyprać go w pralce, pozbywając się zanieczyszczeń w postaci: kurzu, alergenów czy roztoczy. Dodatkowo jest niesamowicie trwały, gdyż do jego produkcji są wykorzystywane najwyższej jakości materiały, jak np. w przypadku materaców nawierzchniowych firmy Hilding – Blues i Jive.

Hilding Blues

Jeden z dwóch materaców nawierzchniowych, oferowanych przez firmę Hilding. Jest to materac dwustronny, którego wypełnienie jest zrobione z higienicznej pianki lateksowej. Pianka ta ma otwory wentylacyjne, co bardzo dobrze wpływa na cyrkulację powietrza i ciepła. Oprócz tego dopasowuje się do kształtu ciała, ma właściwości przeciwgrzybiczne i antybakteryjne. Idealny dla osób, które chcą poczuć odrobinę luksusu, w przystępnej cenie.

Hilding Jive

Materac nawierzchniowy, zawierający w sobie wysokoelastyczną piankę HR, która wpływa na jego miękkość i sprężystość. Struktura tej pianki jest otwartokomórkową, dzięki czemu materac nawierzchniowy marki Hilding, jest bardziej trwały. Oprócz tego jest niesamowicie prosty w czyszczeniu, przez co można utrzymać jego bardzo dobra higienę. Zwiększa komfort i wygodę spania, będąc dodatkowo bardzo eleganckim elementem wnętrza.

Materace nawierzchniowe są nieoceniona pomocą w chwili, kiedy materac naszego łóżka lub sofy, jest dla nas niewystarczająco wygodny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.