Armatura prysznicowa w łazience w mieszkaniu

Zestawy prysznicowe, jakie nowości? Na co warto postawić?

Artykuł sponsorowany.

Armatura prysznicowa jest dzisiaj naprawdę niezwykle zróżnicowana i to zarówno pod kątem jej designu, jak i funkcjonalności. Producenci baterii łazienkowych oferują coraz nowsze i bardziej zaawansowane rozwiązania, które szczególnie w przypadku zestawów prysznicowych zwiększają skutecznie komfort kąpieli, a równocześnie są wyjątkowo stylowym elementem aranżacyjnym łazienki. Jak wygląda najnowsza oferta obejmująca nowoczesne i stylowe zestawy prysznicowe? Co wybrać?

Podtynkowe i natynkowe zestawy prysznicowe

Jeszcze do niedawna podtynkowe zestawy prysznicowe dominowały łazienkowe aranżacje. Ich zaletą jest przede wszystkim minimalizm i oszczędność miejsca w kabinie prysznicowej. Istnieje jednak rosnące grono miłośników bardziej tradycyjnych rozwiązań, takich jak baterie prysznicowe natynkowe.

Takie rozwiązanie również może wyglądać niezwykle estetycznie, a przy tym być bardzo funkcjonalne. Ponadto projektanci armatury natynkowej zaczęli poważnie pracować nad wzornictwem tego typu baterii, stwarzając prawdziwe perełki designerskie. I to zarówno te stylizowane na retro, jak i na całkowitą nowoczesność.

Przykładem świetnego połączenia nowoczesnego designu z wysoką funkcjonalnością, są zestawy prysznicowe Grohe. Jest to niemiecka marka, która należy do lidera branży w produkcji armatury łazienkowej. Dlaczego zestawy prysznicowej, jakie oferuje, są tak wyjątkowe?

Zestawy prysznicowe Grohe SmartControl System

Kwintesencją praktyczności i nowoczesnego stylu w wydaniu natynkowym, jest zestaw prysznicowy Grohe SmartControl. Już po samej nazwie nie trudno się domyślić, że chodzi tutaj przede wszystkim o wygodną i intuicyjną kontrolę pracy prysznica. I naprawdę otrzymujemy w tym zakresie prawdziwe centrum dowodzenia, którym można zarządzać sprawnie za pomocą czterech wygodnych przycisko-pokręteł.

Zestaw wyposażony jest w słuchawkę prysznicową i deszczownice, co pozwoli na wzięcie w pełni kompleksowej i odprężającej kąpieli. Przyciskami można regulować siłę i natężenie strumienia wody równocześnie z deszczownicy i słuchawki. Bateria posiada ogranicznik temperatury oraz wbudowany termostat.

Nowoczesna technologia kontroli przepływu wody gwarantuje utrzymanie jej stałej temperatury i mocy strumienia podczas brania kąpieli. A sama bateria jest zbudowana w taki sposób, aby się o nią przypadkowo nie oparzyć. Ponadto możemy także skorzystać z rozwiązania Grohe EcoJoy, które ogranicza znacząco zużycie wody przy zachowaniu pełnego komfortu kąpieli. Wszystko za sprawą specjalnych perlatorów. Co jeszcze ciekawego w zestawach prysznicowych?

Zestaw prysznicowy

Zestawy prysznicowe w kolorze

Pod względem designerskim furorę w ostatnich miesiącach robią zestawy prysznicowe w kolorze. Ogólnie kolorowa armatura poruszyła dość mocno światem łazienkowych aranżacji, wprowadzając coś świeżego i nowego. Producenci bardzo szybko zareagowali na rosnące zainteresowanie tego typu produktami. Dlatego dzisiaj otrzymujemy zestawy prysznicowe w zróżnicowanej gamie kolorystycznej.

Ciekawym przykładem jest zestaw prysznicowy Grohe Sunset o pięknym złotym kolorze. To jednak dopiero początek. Dostępne są również zestawy prysznicowe czarne, białe, grafitowe czy miedziane. Jeśli chcemy, aby nasza łazienka była naprawdę oryginalna, to warto rozważyć wyposażenie jej w kolorowy zestaw prysznicowy. Tym bardziej że możemy połączyć to z wysoką funkcjonalnością baterii, stawiając na armaturę Grohe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.